1206W4F2492T5E
MFR.Part #
1206W4F2492T5E
JLCPCB Part #
C18000
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS