HQ0707J0473T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ0707J0473T5E
JLCPCB Part #
C2778095
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS