RU3216FR022CS
MFR.Part #
RU3216FR022CS
JLCPCB Part #
C17499761
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS