AHC50-680M-RC
MFR.Part #
AHC50-680M-RC
JLCPCB Part #
C17517309
Package
Plugin,D14.5xL35mm
Description
54mΩ 5A 68uH ±20% Plugin,D14.5xL35mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS