RC0603F5624CS
MFR.Part #
RC0603F5624CS
JLCPCB Part #
C17699528
Description
-55℃~+125℃ 5.62MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS