RC0402F684CS
MFR.Part #
RC0402F684CS
JLCPCB Part #
C17500855
Description
-55℃~+125℃ 30mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS