ERJ-XGNF3402Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-XGNF3402Y
JLCPCB Part #
C2128540
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS