RCS1608F44R2CS
MFR.Part #
RCS1608F44R2CS
JLCPCB Part #
C17486789
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS