RC0603F223CS
MFR.Part #
RC0603F223CS
JLCPCB Part #
C17341971
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS