RCS2012F6341CS
MFR.Part #
RCS2012F6341CS
JLCPCB Part #
C17476674
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS