RCS2012F1R47CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS2012F1R47CS
JLCPCB Part #
C17464560
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS