RC1005F1240CS
MFR.Part #
RC1005F1240CS
JLCPCB Part #
C4327128
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS