RCS1608F2R80CS
MFR.Part #
RCS1608F2R80CS
JLCPCB Part #
C17430603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS