RCS2012F8R06CS
MFR.Part #
RCS2012F8R06CS
JLCPCB Part #
C17196939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS