IHLP3232DZER150M8A
MFR.Part #
IHLP3232DZER150M8A
JLCPCB Part #
C17424332
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
15uH 3.6A 4.8A 66.34mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS