BZG03C43-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03C43-M3-08
JLCPCB Part #
C3009144
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1.25W 1uA 24Ω 40V~46V 43V SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS