PC1005-470K-RC
Extended
- Manufacturer
- Allied Components International
- MFR.Part #
- PC1005-470K-RC
- JLCPCB Part #
- C17422308
- Package
- SMD,10x9mm
- Description
- 1.28A 170mΩ 47uH ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS