IHLE3232DDER150M5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLE3232DDER150M5A
Description
15uH 3.6A 4.8A 66.34mΩ AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS