201007F820KT4E
MFR.Part #
201007F820KT4E
JLCPCB Part #
C270964
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS