LRW0603WC1N6GG001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0603WC1N6GG001E
JLCPCB Part #
C17404976
Package
0603
Description
1.6nH 700mA 80mΩ 0603 Power Inductors ROHS