RCS1005F8253CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS1005F8253CS
JLCPCB Part #
C17383745
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS