0805W8F7683T5E
MFR.Part #
0805W8F7683T5E
JLCPCB Part #
C17822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS