HQ101WF1800T4E
MFR.Part #
HQ101WF1800T4E
JLCPCB Part #
C2778192
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W 200V ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS