RE0603FRE074K87L
MFR.Part #
RE0603FRE074K87L
JLCPCB Part #
C6379275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS