RCS1005F3744CS
MFR.Part #
RCS1005F3744CS
JLCPCB Part #
C17341668
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS