RUK1608JR030CS
MFR.Part #
RUK1608JR030CS
JLCPCB Part #
C17260258
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS