0805W8F562JT5E
MFR.Part #
0805W8F562JT5E
JLCPCB Part #
C17752
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS