TC0625F1201T5E
MFR.Part #
TC0625F1201T5E
JLCPCB Part #
C75446
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1/3W 200V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS