RCS2012F2491CS
MFR.Part #
RCS2012F2491CS
JLCPCB Part #
C17291091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS