RUT2012JR620CS
MFR.Part #
RUT2012JR620CS
JLCPCB Part #
C17289481
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS