RCS2012F2R21CS
MFR.Part #
RCS2012F2R21CS
JLCPCB Part #
C17285728
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS