MPL-SE4030-4R7
MFR.Part #
MPL-SE4030-4R7
JLCPCB Part #
C17285619
Package
SMD,4x4mm
Description
2.6A 3.7A 4.7uH 63mΩ SMD,4x4mm Power Inductors ROHS