0805W8F4643T5E
MFR.Part #
0805W8F4643T5E
JLCPCB Part #
C17706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS