0201WMJ0223TEE
MFR.Part #
0201WMJ0223TEE
JLCPCB Part #
C473519
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS