PCSDR125-120M-RC
MFR.Part #
PCSDR125-120M-RC
JLCPCB Part #
C17254504
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
12uH 25mΩ 4.736A 6.59A ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS