RDC50-100K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RDC50-100K-RC
JLCPCB Part #
C6264355
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
10uH 35A 4mΩ 67A ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS