0805W8D8062T5E
MFR.Part #
0805W8D8062T5E
JLCPCB Part #
C422814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS