RUT2012FR240CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT2012FR240CS
JLCPCB Part #
C17379587
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS