RC2012J510CS
MFR.Part #
RC2012J510CS
JLCPCB Part #
C17232692
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS