RT0805BRB07715KL
MFR.Part #
RT0805BRB07715KL
JLCPCB Part #
C864506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS