RC2012F2740CS
MFR.Part #
RC2012F2740CS
JLCPCB Part #
C4293164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS