RC0402F22R1CS
MFR.Part #
RC0402F22R1CS
JLCPCB Part #
C17225143
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS