RC1608F223CS
MFR.Part #
RC1608F223CS
JLCPCB Part #
C4091536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS