RCS0603J910CS
MFR.Part #
RCS0603J910CS
JLCPCB Part #
C17224775
Description
-55℃~+125℃ 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS