RC0402F7150CS
MFR.Part #
RC0402F7150CS
JLCPCB Part #
C17219878
Description
-55℃~+125℃ 30mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS