RT0805WRE07249RL
MFR.Part #
RT0805WRE07249RL
JLCPCB Part #
C3938335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS