RC0402J1R6CS
MFR.Part #
RC0402J1R6CS
JLCPCB Part #
C17643393
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 30mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS