14921F0GJSX13103KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
14921F0GJSX13103KA
JLCPCB Part #
C17194995
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 1W ±10% ±150ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS