RU1608FR056CS
MFR.Part #
RU1608FR056CS
JLCPCB Part #
C17671216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS