752101681GPTR7
MFR.Part #
752101681GPTR7
JLCPCB Part #
C1738995
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 680Ω 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS